O nás

Jsme polygrafická firma s více než 30letou tradicí a zkušenostmi, stále však držíme prst na tepu doby. Naším jednoznačným cílem vždy byla a vždy bude spokojenost našich klientů. Chápeme jejich potřeby a přizpůsobujeme se jejich požadavkům, protože věříme, že každý projekt si zaslouží individuální přístup. Zadání zajišťujeme komplexními službami, ctíme prověřené výrobní postupy, ale současně neustále hledáme různé možnosti realizací. Máme radost z každého nově příchozího, ale zároveň si nesmírně vážíme dlouhodobých spoluprací a lety prověřených vztahů, které jsme v minulosti navázali.


Žádná zakázka pro nás není ani moc malá ani moc velká, umíme se postarat o malé i velké firmy i o jednotlivce. Technologie, kterými disponujeme, nám umožňují vyrábět širokou škálu produktů a obstarávat různorodé portfolio klientů. Tiskneme ofsetově i digitálně (včetně velkoformátu) a na tisk navazujeme pestrou paletou dokončovacích operací, včetně kompletní knihařské výroby.   


Co můžete očekávat v našem e-shopu? V naší nabídce se neztratíte. Produkty jsou podle svého účelu roztříděny do kategorií, hledaný produkt otevřete ve dvou krocích. Každý z produktů má na míru šitý jednoduchý formulář sestavený podle konkrétního, dobře odladěného výrobního postupu – my víme na co se vás zeptat ;), vy jen „zaklikáte“ potřebné hodnoty parametrů a své zadání odešlete. Pokud jste nenašli přesně to, co chcete, nezoufejte, své zadání snadno upřesníte – u každého produktu máte prostor pro bližší specifikaci poptávky nebo můžete využít přímo speciální formulář pro individuální poptávku... a když je úplně nejhůř?... pořád je tady telefon. Prostě, je to jednoduché, pusťte se do toho. :)


Těšíme se na spolupráci s vámi.